Camille Chautemps



Politologie
[Šotan], *1.2.1885 – †1.7.1963, francouzský politik, radikální socialista. V letech 1930, 1933–1934 a 1937–1938 působil jako předseda vlády, od března do června 1940 jako místopředseda Reynaudovy a Pétainovy vlády.

Datum vytvoření: 14. 3. 2000
Datum aktualizace: 5. 9. 2006
Autor: -red-

Sdílet: Facebook Twitter

Reklama: