Rerre Cot



[Kot], *20.11.1895 – †21.8.1977, francouzský politik. V letech 1928-1940 poslanec za radikální socialisty, podílel se na vytvoření vlády lidové fronty v roce 1936 (ministr letectví). V letech 1946-1958 poslanec, od roku 1950 člen Světové rady míru.

Datum vytvoření: 14. 3. 2000
Datum aktualizace: 25. 6. 2008
Autor: -red-

Sdílet: Facebook Twitter

Reklama: