Michael Mayr



*10.4.1864 – †21.5.1922, rakouský politik; původně historik, profesor univerzity v Innsbrucku. V letech 1907-11 poslanec říšské rady, v letech 1919-20 státní sekretář pro ústavní a správní reformu, 1920-21 spolkový kancléř a ministr zahraničí.

Datum vytvoření: 14. 3. 2000
Datum aktualizace: 11. 10. 2006
Autor: -red-

Sdílet: Facebook Twitter

Reklama: