Jaroslav Srb



*19.8.1921 – †21.12.1985, český právník a politický činitel, představitel Československé strany lidové, v letech 1968-1971 poslanec České národní rady, 1969-1971 poslanec Sněmovny národů Federálního shromáždění, od roku 1971 poslanec Sněmovny lidu Federálního shromáždění, od roku 1973 člen předsednictva a místopředseda Federálního shromáždění.

Datum vytvoření: 14. 3. 2000
Datum aktualizace: 19. 9. 2006
Autor: -red-

Sdílet: Facebook Twitter

Reklama: