Antonín Kašpar



*28.4.1928, český právník a státní činitel, v letech 1960-70 předseda Obvodního soudu pro Prahu 10, v letech 1970-81 předseda Městského soudu v Praze, 1981-5.12.1989 ministr spravedlnosti Československé republiky.

Datum vytvoření: 14. 3. 2000
Datum aktualizace: 19. 10. 2005
Autor: -red-

Sdílet: Facebook Twitter

Reklama: