Andrew Fisher



[Fišr], *29.8.1862 – †22.10.1928, australský politik; od roku 1907 vůdce Australské labouristické strany; od roku 1901 poslanec, v letech 1908, 1910 – 1913 a 1914 – 1915 ministerský předseda.

Datum vytvoření: 14. 3. 2000
Datum aktualizace: 2. 8. 2006
Autor: -red-

Sdílet: Facebook Twitter

Reklama: